PRODUKTET TONA

TE REJA
  • TE REJA
  • ME TE SHITURAT
  • ME TE PELQYERAT
TE REJA
  • TE REJA
MobilNet
Service
Telefoni juaj ka problem apo ju nevojiten aksesoret e nevojshem per te?
MOS KERKONI ME!
Ne MobilNet mund te gjeni gjithcka qe ju duhet ne cmimin me te mire.

Na vizitoni per nje kontroll FALAS te telefonit tuaj.

Mobilnet Servis Celularesh
1.

EKSPERIENCE

MobilNet 1999-2020

2.

SHPEJTESI

Riparim per 20 minuta.

3.

CMIM

Cmimi me i lire se kudo.

4.

GARANCI

Per te gjitha riparimet e kryera.

AKSESORE APPLE
apple-smartphone-samsung-original-accessories-service-berst-servis-celularesh-tirane

Apple Macbook Pro Charger | Karikues Macbook

6,900 L 5,900 L
pershtatshem per Macbook Pro 13 inch pas 2016:
MacBook Pro (13-inch, 2016) MLL42,MLUQ2,MLH12,MLVP2,MNQF2,MNQG2,MPDK2,MPDL2xx/A MacBook Pro (13-inch, 2017) MPXQ2,MPXR2,MPXT2,MPXU2,MPXV2,MPXW2,MPXX2,MPXY2,MQ002,MQ012xx/A MacBook Pro (13-inch, 2018) MR9Q2,MR9R2,MR9T2,MR9U2,MR9V2xx/A
I pershtatshem per Macbook Air 13 inch pas 2018:
MacBook Air (Retina, 13-inch,2018) MRE82,MREA2,MREE2,MRE92,MREC2,MREF2,MUQT2,MUQU2,MUQV2xx/A
Shto ne Shporte
iphone charger original adapter

iPhone charger Adapter Original - Karikues Origjinal

2,990 L
Specifikimet Teknike 
Dizajnuar nga Apple Kalifornia
Prodhuar ne Kine
Input: 110V-240V
Frekuenca: 50/60Hz
I pershtatshem per iPad, iPhone SE/5/6/6s/7, Android Smartphone.
Shto ne Shporte
apple ipad charger karikues

Apple iPad Charger | Karikues per iPad Origjinal

2,990 L
Karikues me energji te transmetuar deri ne 12W. Siguron nje karikim te shpejte dhe efikas per pajisjet tuaja kudo qe ju mund te jeni. Mjafton ta vendosni ne prize dhe pajisja juaj do te nis karikimin.
Shto ne Shporte

Apple Watch Charger - Karikues per ora me magnet

Pjesa magnetike e sheshte kombinon teknologjine MagSafe te Apple me karikimin induktiv. Ne dallim nga metodat e tjera te karikimit pa kabllo kjo metode nuk kerkon shtrirje te sakte, mjafton qe ju te vendosni pjesen e sheshte pas ores suaj.
Lexoni më shumë
Apple Airpods Pro per iphone Mobil Net Servis

Apple AirPods Pro Origjinale - Best Price

26,500 L
Lidhen lehtesisht me iPhonen tuaj ose Apple Watch. Jane jashtezakonisht te lehta dhe bllokojne zhurmat e jashtme ne menyre qe te perqendroheni ne ate qe po degjoni.
Lexoni më shumë

Kufje per iPhone 11Pro Max - Lightning Connector

2,200 L
Dizanj ergonomik Cilesi maksimale e Apple Praktike dhe Multifunksionale Cmim konkurrues
Shto ne Shporte
Adaptor VGa ne HDMi

Adaptor VGA ne HDMi per Macbook | Apple

2,990 L
Perdorni adaptorin VGA me iPad tuaj me ekran retina, iPhone 5 dhe iPod. Ky adaptor pasqyron cfare shfaqet ne ekranin e pajisjes suaj. Duke perfshire ketu aplikacione, prezantime ne ekranin e TV ose cdo ekran tjeter HD.
Shto ne Shporte
Apple iphone lightning to jack .5 mm

Apple Lightning Jack Adapter 3.5mm Headphone

2,990 L
I pershtatshem per 7 dhe iphone 7 plus, iphone x, xsmax, iPhone 11, Pro, Pro MAX
Shto ne Shporte
Fishe Origjinale iPhone Apple Lightening Cable

Fishe iPhone Origjinale Apple -Lightning to USB Cable

2,990 L
Fishe karikimi Apple nje lidhje e shpejte dhe e lehte me telefonin tuaj. Suporton lidhjen me iPhone X, 8, 8 Plus, 7, 6, dhe 5 plus. Gjithashtu dhe me iPad mini dhe disa modele te iPod.
Shto ne Shporte
ANDROID TV BOX
2GB RAM 16GB ROM
Android Tv Box X96 Mini eshte pajisja me e pelqyer nga te gjithe per performancen e larte dhe cmimin e ulet qe ka.
Vjen per ju ne oferte nga MobilNet Store per vetem 4200 Leke.

Porosite tani edhe online ne telefon 0692121111

2GB RAM

E pajisur me 2GB ram kjo pajisje Android ju ofron nje eksperience te larte ne perdorim, lojra dhe navigim.

WiFi

E pajisjur me lidhje Wireless ne frekuencat IEEE 802.11 b/g/n per nje navigim dhe download te shpejte.

16GB ROM

Mund te ruani gjithcka ne memorjen e X96 mini. Lojrat, filmat apo kenget mund te ruhen pergjithmone ne memorjen e pajisjes.

ANDROID 7.1.2

Sistemi me stabel per pajisjet Android, ju ofron stabilitet dhe performance duke patur te gjitha update e nevojshme

Android Tv Biox s96 mini dyqan online shitje ne tirane
MOBILNET
ADRESA

Rruga George W BUSH, Tirane 1001

E Hene – E Diele 8:00-21:00

KONTAKT

+355692121111

OFERTA

DERGESA

Brenda 24 oresh ne adresen tuaj.

NDERRIM & KTHIM

Ktheje brenda 15 ditesh nese ka problem.

SHERBIMI I KLIENTIT

Suport online dhe ne telefon.

PAGESA TE SIGURTA

Pagesa te sigurta ne dorezim te porosise.