Po shfaqen krejt 13 përfundimet

Show sidebar
adaptor thunderbol ne hdmi origjinal apple
Mbyll

Adaptor Thunderbolt ne HDMi Origjinal – Apple

2,990 L
ADAPTOR THUNDERBOLD NE HDMI – APPLE Adaptor Thunderbolt ne HDMi Origjinal – Apple Adaptor me porte Thunderbolt ne HDMi i
apple ipad charger karikues
Mbyll

Apple iPad Charger | Karikues per iPad Origjinal

2,990 L
Karikues me energji te transmetuar deri ne 12W. Siguron nje karikim te shpejte dhe efikas per pajisjet tuaja kudo qe ju mund te jeni. Mjafton ta vendosni ne prize dhe pajisja juaj do te nis karikimin.
-14%
Mbyll

Apple Macbook Pro Charger | Karikues Macbook

6,900 L 5,900 L
pershtatshem per Macbook Pro 13 inch pas 2016:
MacBook Pro (13-inch, 2016) MLL42,MLUQ2,MLH12,MLVP2,MNQF2,MNQG2,MPDK2,MPDL2xx/A MacBook Pro (13-inch, 2017) MPXQ2,MPXR2,MPXT2,MPXU2,MPXV2,MPXW2,MPXX2,MPXY2,MQ002,MQ012xx/A MacBook Pro (13-inch, 2018) MR9Q2,MR9R2,MR9T2,MR9U2,MR9V2xx/A
I pershtatshem per Macbook Air 13 inch pas 2018:
MacBook Air (Retina, 13-inch,2018) MRE82,MREA2,MREE2,MRE92,MREC2,MREF2,MUQT2,MUQU2,MUQV2xx/A
Mbyll

Apple Watch Charger – Karikues per ora me magnet

Pjesa magnetike e sheshte kombinon teknologjine MagSafe te Apple me karikimin induktiv. Ne dallim nga metodat e tjera te karikimit pa kabllo kjo metode nuk kerkon shtrirje te sakte, mjafton qe ju te vendosni pjesen e sheshte pas ores suaj.
Mbyll

Bluetooth Speaker Joyroom Portativ – Stereo

3,400 L
BLUETOOTH SPEAKER JOYROOM JR-M02 Bluetooth Stereo Speaker Joyroom Karakteristika  Dizajn elegant per t’u pershtatur me ambjentin tuaj. Bluetooth V4.2, transmeton
Mbyll

Boks me Bluetooth me Drita – Bluetooth Speaker 4 Lights Mode

Per muzike te larte Dizanj i vecante Me disa funksione Praktik Aksesor argetimi
Mbyll

Leter per stampim ne rroba A4 – Sublimation Paper Online

200 L
SPECIFIKA LETER PER STAMPIM NE RRONA A4 - SUBLIMATION TRANSFER PAPER ONLINE Formati A4 Stamponi dhe personalizoni bluzat, filxhanet, kapelet, pandoflat, cantat, portofolet dhe produktet qe ju deshironi ne qeramike ose pllaka Cilesi e testuar dhe ngjyra te gjalla Ekonomike
perforcues sinjali wifi repeater
Mbyll

Perforcues Sinjali Wifi | Wireless Repeater | Antene e jashtme

1,990 L
Wireless Wifi Repeater
Antena te jashtme qe nxisin sinjalin per te zgjeruar mbulimin e rrjetit WiFi me shpejtesi deri ne 300Mbps.
Ne perputhje me standartin IEEE.
E pershtatshme per markat kryesore 802.11n me ruter standart dhe WiFi DSL.
Mbyll

Prize Elektrike LDNIO me 6 porta – Bli Online

1,900 L
Specifikat
Marka: LDNIO Modeli: SE3631 USB Port: 6 USB Port Dimensionet: 138*90*43mm Fuqia totale: 17W Fuqia maksimale: 2500W Gjatesia e kabllos: 1.6 metra
Mbyll

Radiomarres Baofeng BF-T3 – Radio Wlakie Talkie 2 Pcs

3,490 L
Ngjyra e zeze Kutia permban 2 artikuj E pershtatshme per tu levizur, me permasa mini 2.5 Cm e trashe Pesha 80 gr
Mbyll

Radiomarres Baofeng R 760 – Produkt Online

4,900 L
Praktik Super cilesor Cmim i arsyeshem
Mbyll

WiFi Repeater Wireless N – Perforcues i Sinjalit te Internetit

1,990 L
SPECIFIKIME TEKNIKE Ngjyra: E bardhë Gama e frekuences: 2.4-2.4835GHz Fuqia e transmetimit: 14 ~ 17 dBm (Tipike) Njësia e furnizimit me energji elektrike: 100V-240V Lagështia relative: 10% ~ 90% (Jo Kondensimi) Dimensionet e produktit: 11 * 6 * 7cm Pesha e produktit: 98g
Mbyll

Wireless Adapter USB 802 IIN – 300Mbps Online

1,900 L
Suporton Roaming per te siguruar nje lidhje WiFi efikase Suporton WMM e cila ben qe procesi i zerit dhe video te luhet pa probleme Instalim dhe konfigurim i thjeshte