Po shfaqet 1–24 nga 202 përfundimegjithsej

Show sidebar
Adaptor VGa ne HDMi
Mbyll

Adaptor VGA ne HDMi per Macbook | Apple

2,990 L
Perdorni adaptorin VGA me iPad tuaj me ekran retina, iPhone 5 dhe iPod. Ky adaptor pasqyron cfare shfaqet ne ekranin e pajisjes suaj. Duke perfshire ketu aplikacione, prezantime ne ekranin e TV ose cdo ekran tjeter HD.

Apple AirPods Pro Origjinale – Best Price

26,500 L
Lidhen lehtesisht me iPhonen tuaj ose Apple Watch. Jane jashtezakonisht te lehta dhe bllokojne zhurmat e jashtme ne menyre qe te perqendroheni ne ate qe po degjoni.
Apple iphone lightning to jack .5 mm
Mbyll

Apple Lightning Jack Adapter 3.5mm Headphone

2,990 L
I pershtatshem per 7 dhe iphone 7 plus, iphone x, xsmax, iPhone 11, Pro, Pro MAX
Mbyll

Asus Zenfone ZE551ML – Black Smartphone

19,490 L
ASUS ZENFONE ZE5551ML SMARTPHONE Asus Zenfone ZE551ML – Black Smartphone Specifikat  Dimensione | 152.5*77.2*10.9mm Pesha | 170g Gorilla Glass 3
Mbyll

Best Wireless Earphones Awei – Magnetic Neckband Headphones

1,990 L
BEST WIRELESS EARPHONES AWEI – G30 BL Magnetic Neckband Headphones – Best Wireless Earphones Karakteristika  Dizajn rezistent ndaj konsumimit magneti,
Mbyll

Blackview A8 MAX Black – SmartPhones Online

8,900 L
SPECIFIKAT Model: Blackview A8 Max Dimensionet: 15.30 x 7.80 x 0.90 cm Pesha: 131 gr Touch Screen Memoria: 2GB RAM dhe 16GB ROM  
Mbyll

Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online

11,900 L
Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online
Mbyll

Blackview E75 – Best Price SmartPhone Bli Online

8,900 L
SPECIFIKA Lloji i pajisjes - Smartphone Android CPU - Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7 Chipset - MediaTek MT6580A GPU - ARM Mali-T400 MP1 Kamera -8 Megapixel me Kamera te pasme D-LED dhe AF - Kamera e perparme 5 Megapixel Memoria- RAM - 2 GB dhe ROM 16GB d Ekrani - Madhesia e ekranit 5,5 inch HD (1280 × 720 Pixels) Bateria - Largium-Ion i heqshëm 2,700 mAh SIM - 2 karta (Micro + Micro) Sensore-Sensori i afrimit, akselerometri, drita e ambientit, gjurmet e gishtave Sistemi Operativ - Android 6.0 Marshmallow Dimensionet - 153.5 x 76.8 x 8.75 mm Pesha - 150 gram
Mbyll

Blackview R6 – SmartPhone Best Price Online

11,200 L
SPECIFIKAT Brandi: Blackview Dual Sim CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A53 RAM: 3GB ROM: 32GB Blackview R6 celulare me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow Ekrani: 5.5inch Kamera: 13MP LED Flash Selfie: 5MP Bateria: 3000mAh
Mbyll

Bluetooth Car Charger PiBlue – Fast Charger Online

1,800 L
 • Karikon ne menyre te shpejte dhe te sigurt telefonin tuaj, gjate kohes qe jeni ne timon dhe keni perpara rruge te gjata
 • Mund ta lidhni  me Bluetooth-in e smartphone-it tuaj ose me Bluetooth te pajisjeve te tjera te cilat e suportojne kete modalitet. Thjesht shtypni Play kur deshoroni te degjoni muzike dhe pause kur nuk deshironi qe muzika te vazhdoje
 • Radio FM - mjafton te rrotulloni butonin ne forme rrethi per te nderruar kanalet
 • Per t’ju pergjigjur thirrjeve telefonike mjafton te shtypni per 1 sekonde butonin e thirrjeve. Ndersa nese deshironi qe mos t’i pergjigjeni thirrjeve mbajeni shtypur per 2 sekonda
Mbyll

Boks me Bluetooth – Remax RB-M12 IPX7 Online

5,200 L
 • Bateri me kapacitet te fuqishem 4000 mAh, iu mundesoni te degjoni muzike pa nderprerje per nje kohe te gjate
 • I papershkueshem nga uji: e merrni me vete, ne plazh, ne pishine, ne vozitje me varke, ecje ose aktivitete te tjera ne natyre , pa u shqetesuar se mund te bjere ne kontakt me ujn dhe te demtohet
 • Suporton te gjithe sistemet Windows, iOs dhe Android
 • Dizanj Modern dhe me nje material cilesor
 • Mundeson thirrje telefonike pa duar fale mikrofonit te integruar ne brendesi te saj
Mbyll

Boks me Bluetooth A10 i vogel – Mini Speaker

1,200 L
Per muzike te larte Dizanj i vecante Me disa funksione Praktik Aksesor argetimi  
Mbyll

Boks me Bluetooth i levizshem – GIBOX G008 Speaker Online

1,900 L
 • Disponon hapesire per karte memorje TF card
 • Me karikim
 • Tinguj te qarte dhe te paster
 • Suporton te gjithe sistemet Windows, iOs dhe Android
 • E merni kudo me vete, i lehte dhe praktik ne perdorim
 • Funksionon me Bluetooth
Mbyll

Boks me Wireless JBL A189 – Portable Wireless Speaker Online

4,490 L
 • Suporton te gjitha paisjet me Bluetooth
 • Suporton thirrjet telefonike, ju mund te flisni ne telefon me njerezit e dashur teksa drejtoni automjetin, beni punet e shtepise apo keni nje pune ne dore
 • Tinguj te paster dhe me qartesi maksimale
 • Shijoni lirshem muziken rock, metalic dhe elektronic
 • Bateri super e fuqishme me kapacitet 2200 mAh
 • Bluetooth 3.0V
 • Me tinguj stereo te nje cilesie te larte
 • Suporton FM Radio
 • Disponon hapesire per TF Card
 • Mundeson thirrje telefonike pa duar fale mikrofonit te integruar ne brendesi te tij
Mbyll

Boks me Wireless Mini Q 20 – WiFi Speaker Online

1,900 L
 • Bateri me kapacitet te fuqishem 1200 mAh, iu mundesoni te degjoni muzike pa nderprerje per nje kohe te gjate
 • Lidhen ne shume menyra, si lidhja AUX 3.5 mm, Bluetooth
 • E vogel ne permasa dhe me volum te fuqishem
 • Tinguj me qartesi maksimale
 • Suporton 2 funksione : 1- kontrolloni volumin; 2- nderprisni kengen
Mbyll

Car charger ET-M15 Bluetooth – Karikues Makine Produkt Online

3,490 L
 •  Ekran dixhital LED
 • Karikoni shpejt telefonin tuaj
 • Realizoni biseda telefonike pa duar, fale mikrofonit te integruar ne paisje
 • Degjoni muziken me te mire dhe shijoni udhetimet e gjata
 • Ekran dixhital
 • Audio e paster dhe super e qarte
 • Dizanj modern dhe i pershtatshem per cdo automjet
 • Suporton karten ST
Mbyll

Car Wireless Mp3 Player – Joyroom 2 Porta USB Bli Online

1,900 L
SPECIFIKAT
Input: 12-24V
QC 3.0 Output: 5V 3A/9V, 2A/12V 1.5A (CL02)
USB Output: 5V/2.4A(CL02)
Dimensionet: 47*48*5.86mm
Ngjyra: E zeze
Pesha: 42g
Bluetooth: 5.0
Distanca e transmetimit: <10m
Frekuenca: 2.4GHz
Mbyll

Car Wireless MP3 Player 10 ne 1 – Transmetues T10 Online

1,490 L
 • I pajisur me versionin Bluetooth ky MP3 ju lejon te realizoni telefonata, degjoni muzikene fundit, gjithashtu shijoni ritmet e ndryshme qe shfaqen ne radio
 • Merrni sinjal Audio mp3/mp4
 • Suporton karte memorje
 • Me 2 porta karikimi.
 • Karikues i shpejte 2.1A
 • Per opsionet ON/OF mbani shtypur deri ne 5 sekonda butonin perkates
Mbyll

Celular i thjeshte Leagoo B23 – Dual SIM Bli Online

2,900 L
SPECIFIKAT
Brandi: Leagoo Modeli: B23 DUAL Sim Bateria: 2500 mAh Karte memoria: MicroSD max 32 GB ROM: <128M Pixel i kamerës së pasme: ≤1MP RAM: <128MB Lloji i ndërhyrjes për karikim: Mikro USB Lloji i ekranit: Ekran normal Madhësia e ekranit: 2.4 Madhësia: 129 * 54.5 * 15.6 mm
Mbyll

Celular i thjeshte Leagoo D1 Black – Dual SIM Card Shitje Online

1,900 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Rrjeti: 2GB Dual Sim Ekrani: 1.8inch Sistemi operativ: Android RAM: 32MB ROM: 32MB Bateria: 1050mAh
Mbyll

Celular i thjeshte Leagoo D2 Black – Dual SIM Card Online

2,200 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Rrjeti: 2GB Dual Sim Ekrani: 2.4inch Sistemi operativ: Android RAM: 32MB ROM: 32MB Bateria: 1700mAh
Mbyll

Celular i thjeshte Leagoo D3 – Dual SIM Card Online

2,300 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Modeli: D3 DUAL Sim Permasat: 109 x 45 x 14.1 mm Display: LCD Color 120 x 160 px Bateria: 800 mAh Karte memoria: MicroSD max 32 GB
Mbyll

Celular i thjeshte Leagoo D4 Black – Dual SIM Card Online

2,300 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Modeli: D4 DUAL Sim Dizanji: Klasik Dimensionet: 109 x 45 x 14.1 mm, vëll. 69.2 cm³ Ekrani: 120 x 160 px Pesha: 39 g Bateria: 800 mAh Memoria: 32.0 MB Karte Memoria: MicroSD max. 32 GB Kujtesa RAM: 32 MB
Mbyll

Celular VK World V3 Max – Best Price Shitje Online

5,900 L
SPECIFIKAT Marka: VK World Modeli: V3 Max Ekrani: 2.4 inch Rezolucioni: 240 x 320 pixel Karta SIM: 2 Kamera: 0.3 MP Bluetooth: 2.0 Kapaciteti i baterise: 5300 mAh