Po shfaqet 1–24 nga 267 përfundimegjithsej

Show sidebar
adaptor thunderbol ne hdmi origjinal apple
Mbyll

Adaptor Thunderbolt ne HDMi Origjinal – Apple

2,990 L
ADAPTOR THUNDERBOLD NE HDMI – APPLE Adaptor Thunderbolt ne HDMi Origjinal – Apple Adaptor me porte Thunderbolt ne HDMi i
Adaptor VGa ne HDMi
Mbyll

Adaptor VGA ne HDMi per Macbook | Apple

2,990 L
Perdorni adaptorin VGA me iPad tuaj me ekran retina, iPhone 5 dhe iPod. Ky adaptor pasqyron cfare shfaqet ne ekranin e pajisjes suaj. Duke perfshire ketu aplikacione, prezantime ne ekranin e TV ose cdo ekran tjeter HD.
Mbyll

Android TV Box MX10 4K Ultra HD – 4GB 32GB

6,900 L
Kuti e vogel, plastike, me ngjyre te zeze, E dizenjuar thjesht, me logon ne mes dhe nje drite LED ngjyre blu ne pjesen e saj te perparme Ne nje ane ndodhet hapesira per te vendosur karten SD, dhe tre porta per USB Ne anen tjeter ndodhet nje porte per USB 2.0, SPFI, HDMI, Ethernet dhe priza per rryme 4GB RAM 32GB ROM Specifikimet Teknike 
CPU  – ROCKCHIP RK3328, Quad core Cortect A53 @ up to 1.5GHz
GPU – Mali-450MP2
Memorja Mx10 – 4GB RAM DDR4
Memorja e brendshme – 32GB eMMC
Video – H.264/AVC Base/Main/High/High10 profile @ level 5.1; up to 4Kx2K @ 60fps H.265/HEVE Main/Main10 profile @ level
5.1 High – tier; up to 4Kx2K @60fps VP9, up to 4Kx2K @ 60fps
Audio – MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/AC3/DDP/TrueHD/DTS/DTS/HD/FLAC/APE
USB  – 1 * USB3.0, 3 * USB2.0
HDMI – HDMI Standard HDMI [email protected]
Mx10 | Lidhje te tjera – HDMI, RJ45, SD card slot, AV port, DC in jack
Fuqia – DC 5V/2A Dimensionet – 77 x 77 x 17mm Pesha – 95g
Mbyll

Android TV Box MXQ PRO – 3GB 16GB Bli Online

4,490 L
TV Box i gjenerates se re Dizanj klasik- dallon per permasen e vogel, formen katrore dhe trashesine 3 cm Ngjyra e zeze mat nuk lejon te duken shenjat e gishtave duke e treguar pajisjen te paster dhe estetike per syrin
Mbyll

Android TV Box MXQ PRO – 2GB 16GB Produkt Online

4,200 L
TV Box i gjenerates se re
Dizanj klasik- dallon per permasen e vogel, formen katrore dhe trashesine 3 cm Ngjyra e zeze mat nuk lejon te duken shenjat e gishtave duke e treguar pajisjen te paster dhe estetike per syrin
Specifikat: Online Video ( IPTV & OTT TV Programs) Youtube | Netflix etj | Suporton te gjitha Aplikacionet Android | Web Browser | Google Map | 2D/3D Games | P2P Download | Online Video Chat | Video Format | 1080p | 720p | 480p | Photo Format | JPG | BMP | PNG | GPU | Quad Core Mail 450 ROM | 2GB RAM | 16GB Dimensionet | 118*118*27mm Pesha | 256g
-28%
Mbyll

Android Tv Box MXQ Pro TV | Bli Online

6,800 L 4,900 L
Specifikat
 • Procesori: Amlogic S905 Quad-Core [email protected]
 • GPU: Penta-Core [email protected]+
 • FLASH: 8GBNANd Flash
 • SDRAM: 1GBDDR3
 • Karikues: DC 5V/2A
 • Sistemi: android 5.1
 • 3D: Hardward 3D pershpejtues grafik
Mbyll

Android TV Box TX3 Mini – 2GB 16GB Bli Online

4,490 L
Multifunksional Specifikime teknike Sistemi Operativ: Android7.1 with Alice UX CPU: S905W up to 2.0 GHz, Quad core ARM Cortex-A53 GPU: Mali-450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS) RAM: 2GB/2GB DDR3 ROM: 16GB eMMC WiFi: IEEE 802.11 b/g/n SPDIF: Coaxial (optical)
Mbyll

Android TV Box TX9 4GB 16GB Smart TV

6,900 L
Android TV Box Super Cilesor E testuar Cilesi maksimale Memoria: 4GB RAM 32GB ROM I qendrueshem I shpejte Dizanj terheqes Femijet tuaj mund te shohin cfaro deshirojne ne ekranin e madh te TV tuaj
Mbyll

Android Tv Box X96 Mini 1GB 8GB – Smart TV

3,900 L
TV Box i gjenerates se re 1 GB RAM 8GB ROM Cdo gje qe ju keni ne telefon, mund ta shihni qarte, paster si kristali edhe ne TV
Mbyll

Android Wish Box – Smart TV – Blerje online

5,400 L
ANDROID SMART TV WISH BOX Smart Android TV Wish Box Shnderrroni TV tuaj ne nje Smart TV. Kanale televizive satelitore
Mbyll

Anycast M9 Plus – Wireless Display Dongle WiFi

1,990 L
ANYCAST M9 PLUS – WIRELESS DISPLAY DONGLE Anycast M9 Plus AnycastM9 Plus pershtatet me smartphone dhe tableta si iPhone, Samsung,

Apple AirPods Pro Origjinale – Best Price

26,500 L
Lidhen lehtesisht me iPhonen tuaj ose Apple Watch. Jane jashtezakonisht te lehta dhe bllokojne zhurmat e jashtme ne menyre qe te perqendroheni ne ate qe po degjoni.
apple ipad charger karikues
Mbyll

Apple iPad Charger | Karikues per iPad Origjinal

2,990 L
Karikues me energji te transmetuar deri ne 12W. Siguron nje karikim te shpejte dhe efikas per pajisjet tuaja kudo qe ju mund te jeni. Mjafton ta vendosni ne prize dhe pajisja juaj do te nis karikimin.
Apple iphone lightning to jack .5 mm
Mbyll

Apple Lightning Jack Adapter 3.5mm Headphone

2,990 L
I pershtatshem per 7 dhe iphone 7 plus, iphone x, xsmax, iPhone 11, Pro, Pro MAX
-14%
Mbyll

Apple Macbook Pro Charger | Karikues Macbook

6,900 L 5,900 L
pershtatshem per Macbook Pro 13 inch pas 2016:
MacBook Pro (13-inch, 2016) MLL42,MLUQ2,MLH12,MLVP2,MNQF2,MNQG2,MPDK2,MPDL2xx/A MacBook Pro (13-inch, 2017) MPXQ2,MPXR2,MPXT2,MPXU2,MPXV2,MPXW2,MPXX2,MPXY2,MQ002,MQ012xx/A MacBook Pro (13-inch, 2018) MR9Q2,MR9R2,MR9T2,MR9U2,MR9V2xx/A
I pershtatshem per Macbook Air 13 inch pas 2018:
MacBook Air (Retina, 13-inch,2018) MRE82,MREA2,MREE2,MRE92,MREC2,MREF2,MUQT2,MUQU2,MUQV2xx/A
Mbyll

Apple Watch Charger – Karikues per ora me magnet

Pjesa magnetike e sheshte kombinon teknologjine MagSafe te Apple me karikimin induktiv. Ne dallim nga metodat e tjera te karikimit pa kabllo kjo metode nuk kerkon shtrirje te sakte, mjafton qe ju te vendosni pjesen e sheshte pas ores suaj.
Mbyll

Asus Zenfone ZE551ML – Black Smartphone

19,490 L
ASUS ZENFONE ZE5551ML SMARTPHONE Asus Zenfone ZE551ML – Black Smartphone Specifikat  Dimensione | 152.5*77.2*10.9mm Pesha | 170g Gorilla Glass 3
Mbyll

Best Wireless Earphones Awei – Magnetic Neckband Headphones

1,990 L
BEST WIRELESS EARPHONES AWEI – G30 BL Magnetic Neckband Headphones – Best Wireless Earphones Karakteristika  Dizajn rezistent ndaj konsumimit magneti,
Mbyll

Blackview A8 MAX Black – SmartPhones Online

8,900 L
SPECIFIKAT Model: Blackview A8 Max Dimensionet: 15.30 x 7.80 x 0.90 cm Pesha: 131 gr Touch Screen Memoria: 2GB RAM dhe 16GB ROM  
Mbyll

Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online

11,900 L
Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online
Mbyll

Blackview E75 – Best Price SmartPhone Bli Online

8,900 L
SPECIFIKA Lloji i pajisjes - Smartphone Android CPU - Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7 Chipset - MediaTek MT6580A GPU - ARM Mali-T400 MP1 Kamera -8 Megapixel me Kamera te pasme D-LED dhe AF - Kamera e perparme 5 Megapixel Memoria- RAM - 2 GB dhe ROM 16GB d Ekrani - Madhesia e ekranit 5,5 inch HD (1280 × 720 Pixels) Bateria - Largium-Ion i heqshëm 2,700 mAh SIM - 2 karta (Micro + Micro) Sensore-Sensori i afrimit, akselerometri, drita e ambientit, gjurmet e gishtave Sistemi Operativ - Android 6.0 Marshmallow Dimensionet - 153.5 x 76.8 x 8.75 mm Pesha - 150 gram
Mbyll

Blackview R6 – SmartPhone Best Price Online

11,200 L
SPECIFIKAT Brandi: Blackview Dual Sim CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A53 RAM: 3GB ROM: 32GB Blackview R6 celulare me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow Ekrani: 5.5inch Kamera: 13MP LED Flash Selfie: 5MP Bateria: 3000mAh
Mbyll

Bluetooth Car Charger PiBlue – Fast Charger Online

1,800 L
 • Karikon ne menyre te shpejte dhe te sigurt telefonin tuaj, gjate kohes qe jeni ne timon dhe keni perpara rruge te gjata
 • Mund ta lidhni  me Bluetooth-in e smartphone-it tuaj ose me Bluetooth te pajisjeve te tjera te cilat e suportojne kete modalitet. Thjesht shtypni Play kur deshoroni te degjoni muzike dhe pause kur nuk deshironi qe muzika te vazhdoje
 • Radio FM - mjafton te rrotulloni butonin ne forme rrethi per te nderruar kanalet
 • Per t’ju pergjigjur thirrjeve telefonike mjafton te shtypni per 1 sekonde butonin e thirrjeve. Ndersa nese deshironi qe mos t’i pergjigjeni thirrjeve mbajeni shtypur per 2 sekonda
Mbyll

Bluetooth Speaker Joyroom Portativ – Stereo

3,400 L
BLUETOOTH SPEAKER JOYROOM JR-M02 Bluetooth Stereo Speaker Joyroom Karakteristika  Dizajn elegant per t’u pershtatur me ambjentin tuaj. Bluetooth V4.2, transmeton