Po shfaqen krejt 6 përfundimet

Apple iPad Charger | Karikues per iPad Origjinal

2,990 L
Karikues me energji te transmetuar deri ne 12W. Siguron nje karikim te shpejte dhe efikas per pajisjet tuaja kudo qe ju mund te jeni. Mjafton ta vendosni ne prize dhe pajisja juaj do te nis karikimin.

Apple Watch Charger – Karikues per ora me magnet

Pjesa magnetike e sheshte kombinon teknologjine MagSafe te Apple me karikimin induktiv. Ne dallim nga metodat e tjera te karikimit pa kabllo kjo metode nuk kerkon shtrirje te sakte, mjafton qe ju te vendosni pjesen e sheshte pas ores suaj.

Boks me Bluetooth me Drita – Bluetooth Speaker 4 Lights Mode

Per muzike te larte Dizanj i vecante Me disa funksione Praktik Aksesor argetimi

Leter per stampim ne rroba A4 – Sublimation Paper Online

200 L
SPECIFIKA LETER PER STAMPIM NE RRONA A4 - SUBLIMATION TRANSFER PAPER ONLINE Formati A4 Stamponi dhe personalizoni bluzat, filxhanet, kapelet, pandoflat, cantat, portofolet dhe produktet qe ju deshironi ne qeramike ose pllaka Cilesi e testuar dhe ngjyra te gjalla Ekonomike

WiFi Repeater Wireless N – Perforcues i Sinjalit te Internetit

1,990 L
SPECIFIKIME TEKNIKE Ngjyra: E bardhë Gama e frekuences: 2.4-2.4835GHz Fuqia e transmetimit: 14 ~ 17 dBm (Tipike) Njësia e furnizimit me energji elektrike: 100V-240V Lagështia relative: 10% ~ 90% (Jo Kondensimi) Dimensionet e produktit: 11 * 6 * 7cm Pesha e produktit: 98g

Wireless Adapter USB 802 IIN – 300Mbps Online

1,900 L
Suporton Roaming per te siguruar nje lidhje WiFi efikase Suporton WMM e cila ben qe procesi i zerit dhe video te luhet pa probleme Instalim dhe konfigurim i thjeshte