Po shfaqen krejt 14 përfundimet

Celular i thjeshte Leagoo B23 – Dual SIM Bli Online

2,900 L
SPECIFIKAT
Brandi: Leagoo Modeli: B23 DUAL Sim Bateria: 2500 mAh Karte memoria: MicroSD max 32 GB ROM: <128M Pixel i kamerës së pasme: ≤1MP RAM: <128MB Lloji i ndërhyrjes për karikim: Mikro USB Lloji i ekranit: Ekran normal Madhësia e ekranit: 2.4 Madhësia: 129 * 54.5 * 15.6 mm

Celular i thjeshte Leagoo D1 Black – Dual SIM Card Shitje Online

1,900 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Rrjeti: 2GB Dual Sim Ekrani: 1.8inch Sistemi operativ: Android RAM: 32MB ROM: 32MB Bateria: 1050mAh

Celular i thjeshte Leagoo D2 Black – Dual SIM Card Online

2,200 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Rrjeti: 2GB Dual Sim Ekrani: 2.4inch Sistemi operativ: Android RAM: 32MB ROM: 32MB Bateria: 1700mAh

Celular i thjeshte Leagoo D3 – Dual SIM Card Online

2,300 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Modeli: D3 DUAL Sim Permasat: 109 x 45 x 14.1 mm Display: LCD Color 120 x 160 px Bateria: 800 mAh Karte memoria: MicroSD max 32 GB

Celular i thjeshte Leagoo D4 Black – Dual SIM Card Online

2,300 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Modeli: D4 DUAL Sim Dizanji: Klasik Dimensionet: 109 x 45 x 14.1 mm, vëll. 69.2 cm³ Ekrani: 120 x 160 px Pesha: 39 g Bateria: 800 mAh Memoria: 32.0 MB Karte Memoria: MicroSD max. 32 GB Kujtesa RAM: 32 MB

Leagoo ALFA 4 – SmartPhone Best Price Shitje Online

5,800 L
SPECIFIKAT CPU:ARM Cortex- RAM:512MB ROM:4GB Ekrani:4inch Dimensionet:64 x 124 x 9.4mm Bateria:1600mAh Leagoo Alfa 4 me Sistem Operativ: Android 4.4 KitKat

Leagoo ALFA 6 – Smartphone Best Price Blerje Online

5,800 L
SPECIFIKIME Brand-i:Leagoo Modeli:Alfa 6 CPU:Quad Core, 1.3GHz 32-bit processor Kamera:5MP Smartphone me Selfie:2MP RAM:1GB ROM:8GB Ekrani:4.5inch Dimensionet:13.2 x 6.60 x 0.9cm Pesha:101g Bateria:1600 mAh

Leagoo ALFA 8 – Smartphone Best Price Shitje Online

5,800 L
SPECIFIKAT Brandi:Leagoo Modeli:Alfa 8 CPU:Quad Core, 1.3GHz 32-bit processor Kamera:5MP Smartphone me  Selfie:2MP RAM:1GB ROM:8GB Ekrani:4.0inch Dimensionet: 154.6 x 77 x 8.9 mm Bateria:1600mAh Sistemi Operativ:LEAGOO OS 1.1 based on Android Lollipop  

Leagoo ELITE 5 Black – SmartPhone Best Price Bli Online

8,900 L
LEAGOO ELITE 5 1 VIT GARANCI Brandi: Leagoo Modeli: ELITE 5 Ekrani: 5.5 inch HD IPS Tipi i ekranit: OGS, IPS me prekje Rezolucioni i ekranit: 1280 × 720 pixels HD Ngjyra e ekranit: 16000K colors Sistemi operativ: Android 5.0 Memoria - RAM: 2GB - ROM: 16GB Lidhja me Wireless: GSM, 3G, 4G, GPS, WiFi, Bluetooth Frekuenca: 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz 3G: WCDMA 900/2100MHz 4G: FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz Integruar me 2 Kemara, para dhe pas Kamera ne pjesen e pasme: Suporton blicin, fokusimin, pamjen panoramike, pamjen nga shume kende, HDR Kamera ne pjesen e perparme: 8.0 MegaPixel Suporton 2 karta SIM E integruar me opsionin Microphone & Speaker Fuqia e baterise: 4000mAh Tipi i baterise: Polymer Kohezgjatja e baterise: 2-3 dite E pajisur me fishen USB te rimbushjes Dimensionet: 154.6 x 77.0 x 9.4mm Pesha: 200g

Leagoo ELITE 6 Black – SmartPhone Best Price Bli Online

9,000 L
LEAGOO ELITE 6 BLACK 1 VIT GARANCI Brandi: Leagoo Modeli: ELITE 6 Sistemi operativ: LEAGOO OS 1.1 (Android 5.1) Memoria: RAM 1 GB - ROM 8 GB Madhësia e ekranit: 4.5 inch Rezolucioni i ekranit: 854 x 480 MegaPixel Frekuenca: 2G: GSM 850/900/1800 / 1900MHz 3G: WCDMA 900 / 2100MHz (850/1700 / 1900MHz) 4G: 800/900/1800/2100 / 2600MHz (Band 1,3,7,8,20) Suporton: Bluetooth-in, WiFi-in dhe GPS Me dy kamera, para dhe pas: Kamera e pasme 5.0 MP - Kamera e përparme 3.0 MP E integruar me sensorin e dritës dhe sensorin i afërsisë Bateri e fuqishme - Kapaciteti 2200mAh E pajisur me fishen USB te rimbushjes E pajisur me fishen USB te rimbushjes Dimensionet: 131.1 x 65.8 x 8.9 mm Pesha: 200g

Leagoo KIICAA Power 16 GB 2 GB – SmartPhone Online

8,900 L
SPECIFIKAT Modeli: KIICAA Power Dimensionet: 73.2 mm x 142.2 mm x 9.5 mm Pesha: 154gr Ekrani:5.0inch CPU: Quad-Core 1.3GHz Cortex-A7 RAM: 2GB ROM: 16GB Leagoo KIICAA me Sistem Operativ: Android 7.0 Nougat Kamera: 8+5MP Selfie: 5MP Dual Sim: 4000mAh

Leagoo M9 16GB ROM 2GB RAM – SmartPhones Online

8,900 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Modeli: M9 Dimensionet: 71.2mm x 148.0mm x 9.5mm Pesha: 153gr Ekrani:5.5 inch CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7 RAM: 2GB ROM: 16GB Leagoo M9 me Sistem Operativ: Leagoo OS 3.0 Lite (Android 7.0 Nougat) Kamera: 8+2MP Selfie: 5+2MP SIM: Dual Sim Bateria: 2850 mAh 1 vit GARANCI

Leagoo Z3C Black – SmartPhone Best Price Bli Online

5,900 L
LEAGOO Z3C Brandi: Leagoo Modeli: Z3C Sistemi Operativ: Android 6.0 Ekrani: 4.5 Inch Rezolucioni i ekranit: 854 x 480 Pixel Memoria: RAM: 512MB - ROM: 8 GB E pajisur me sensorin e gravitetit Suporton: Bluetooth, WiFi dhe GPS Frekuenca: 2G: GSM 850/900/1800 / 1900MHz 3G: WCDMA 900 / 2100MHz Dimesionet: 133.3 x 66.7 x 8.9 mm Pesha: 110 g Kapaciteti i baterise: 1600 mAh Kohezgjatja e baterise: 170 ore Me 2 Kamera: Kamera e përparme: 2.0MegaPixel Kamera e pasme: 5.0MegaPixel me drite flash I pajisur me: 3G, Alarm, Bluetooth, Browser, Calculator, Calendar, GPS, MP3, MP4, People,Wi-Fi

Leagoo Z5 Black – Smartphone 8 GB ROM Online Shop

6,400 L
LEAGOO Z5  Specifikat Modeli: Z5 Dimensionet: 143,8 mm x 71,8 mm x 9.8 mm Pesha: 147gr Ekrani:5.0inch CPU:  ARM Cortex A7 RAM: 1GB ROM: 8GB Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow Kamera: 5MP Dual Sim Bateria: 2300mAh