PRODUKTE NE OFERTE

Android Tv Box MXQ Pro TV | Bli Online

4,900 L
Specifikat
 • Procesori: Amlogic S905 Quad-Core [email protected]
 • GPU: Penta-Core Mail-450@600MHz+
 • FLASH: 8GBNANd Flash
 • SDRAM: 1GBDDR3
 • Karikues: DC 5V/2A
 • Sistemi: android 5.1
 • 3D: Hardward 3D pershpejtues grafik

Apple Macbook Pro Charger | Karikues Macbook

5,900 L
pershtatshem per Macbook Pro 13 inch pas 2016:
MacBook Pro (13-inch, 2016) MLL42,MLUQ2,MLH12,MLVP2,MNQF2,MNQG2,MPDK2,MPDL2xx/A MacBook Pro (13-inch, 2017) MPXQ2,MPXR2,MPXT2,MPXU2,MPXV2,MPXW2,MPXX2,MPXY2,MQ002,MQ012xx/A MacBook Pro (13-inch, 2018) MR9Q2,MR9R2,MR9T2,MR9U2,MR9V2xx/A
I pershtatshem per Macbook Air 13 inch pas 2018:
MacBook Air (Retina, 13-inch,2018) MRE82,MREA2,MREE2,MRE92,MREC2,MREF2,MUQT2,MUQU2,MUQV2xx/A

Doogee Y7 – Smartphone – Celular 2019 – Best Price

11,490 L
Marka - Doogee
Modeli - Y7
Lloji - Android 4G Smartphone
Procesori - Octa Core 1.6GHz ARM Cortez-A55
Chipset - Spreadtrum SC9863A, 64-bit Processor
GPU - PowerVR GE8322
Kamera - 16 Megapixels + 13 Megapixels f/2.0 Dual LED - AF Rear Camera
Selfie - 16 Megapixel f/2.0 Front Camera
Memorja - RAM - 3GB| ROM 32GB External deri ne 256GB( SIM2 )
Ekrani - 5.84inch IPS, FHD+ ( 1080x2340) Formati 18:9
Bateria - 3360mAh Lithium-Ion
SIM - Hybrid Dual SIM ( Nano SIM + Nano SIM/microSD Card) Dual Standby

H96 Max 4K 4GB 32GB ne shitje

4,690 L
ANDROID TV BOX H96 MAX 4GB RAM Me Android 9 dhe me 4GB Ram vjen per ju ne MobilNet me

iPhone 6 16 GB Black i Perdorur Grade A ne shitje Online

13,900 L
iPhone 6 i Perdorur Grade A iPhone 6 i ardhur nga USA i perdorur ne gjendje shume te mire. Ne

Kamera sigurie me wifi – Universale 360 grade Night Vision

3,490 L
Kamera me wireless Ska nevoje per lidhje Montohet Kollaj Rrotullim 360 grade

Kasetofon makine me ekran P5130 – Car Multimedia Player

4,490 L
KARAKTERISTIKA TEKNIKE Sistemi: WINCE CPU: i7 Chipi i amplifikatorit te energjise: 7388 Tensioni: DC 12V Ekrani: 4.1inch ( Ekran Prekes Kapacitiv ) Rezolucioni i ekranit: 800*480 GPS: Nuk suportohet WiFi: Nuk Suportohet Amplifikues MOSFET Prodhues i fuqise 50Wx4 Karte TF: Suporton Radio: Suporton 2 porta USB

Ore dore per femije – Smart Watch femijesh – Ora Q12 Pink

2,990 L
Ore dore per femije – Q12 Pink Ore dore per femije – Smart Watch Q12 Pink – Ora Inteligjente femijesh

Ring Led Light – Drite per foto video Instagram – Tripod

7,900 L
 • Me drita LED te cilat kane ngjyra dhe intensitet ndricimi te ndryshme
 • Me nje levizshmeri prej 360 grade
 • Sherben si drite ndricimi
 • Mundet ta merrni me vete kudo qe shkoni me pushime
 • Disponohet ne ngjyre te zeze

Smart Watch per Femije – Ore Inteligjente Q12 Blu

2,990 L
Smart Watch per femije Q12 Smart Watch Q12 – Ore Inteligjente per femije ne iBuy.al

Tv Box Tx9 4 GB 32 GB – Android 8.1 Smart TV Bli Online

5,490 L
Specifikat
Modeli: Tx9
Procesori:  Quad-Core
RAM: 4GB DDR3
ROM: 32GB
Sistemi Operativ: Android 8.1
HDMi/AV
Suporton aplikacionet: Netflix, Youtube, Facebook