Po shfaqen krejt 13 përfundimet

Android TV Box MX10 4K Ultra HD – 4GB 32GB

6,900 L
Kuti e vogel, plastike, me ngjyre te zeze, E dizenjuar thjesht, me logon ne mes dhe nje drite LED ngjyre blu ne pjesen e saj te perparme Ne nje ane ndodhet hapesira per te vendosur karten SD, dhe tre porta per USB Ne anen tjeter ndodhet nje porte per USB 2.0, SPFI, HDMI, Ethernet dhe priza per rryme 4GB RAM 32GB ROM Specifikimet Teknike 
CPU  – ROCKCHIP RK3328, Quad core Cortect A53 @ up to 1.5GHz
GPU – Mali-450MP2
Memorja Mx10 – 4GB RAM DDR4
Memorja e brendshme – 32GB eMMC
Video – H.264/AVC Base/Main/High/High10 profile @ level 5.1; up to 4Kx2K @ 60fps H.265/HEVE Main/Main10 profile @ level
5.1 High – tier; up to 4Kx2K @60fps VP9, up to 4Kx2K @ 60fps
Audio – MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/AC3/DDP/TrueHD/DTS/DTS/HD/FLAC/APE
USB  – 1 * USB3.0, 3 * USB2.0
HDMI – HDMI Standard HDMI 2.0a@60hz
Mx10 | Lidhje te tjera – HDMI, RJ45, SD card slot, AV port, DC in jack
Fuqia – DC 5V/2A Dimensionet – 77 x 77 x 17mm Pesha – 95g

Android TV Box MXQ PRO – 3GB 16GB Bli Online

4,490 L
TV Box i gjenerates se re Dizanj klasik- dallon per permasen e vogel, formen katrore dhe trashesine 3 cm Ngjyra e zeze mat nuk lejon te duken shenjat e gishtave duke e treguar pajisjen te paster dhe estetike per syrin

Android TV Box MXQ PRO – 2GB 16GB Produkt Online

4,200 L
TV Box i gjenerates se re
Dizanj klasik- dallon per permasen e vogel, formen katrore dhe trashesine 3 cm Ngjyra e zeze mat nuk lejon te duken shenjat e gishtave duke e treguar pajisjen te paster dhe estetike per syrin
Specifikat: Online Video ( IPTV & OTT TV Programs) Youtube | Netflix etj | Suporton te gjitha Aplikacionet Android | Web Browser | Google Map | 2D/3D Games | P2P Download | Online Video Chat | Video Format | 1080p | 720p | 480p | Photo Format | JPG | BMP | PNG | GPU | Quad Core Mail 450 ROM | 2GB RAM | 16GB Dimensionet | 118*118*27mm Pesha | 256g

Android Tv Box MXQ Pro TV | Bli Online

4,900 L
Specifikat
 • Procesori: Amlogic S905 Quad-Core [email protected]
 • GPU: Penta-Core Mail-450@600MHz+
 • FLASH: 8GBNANd Flash
 • SDRAM: 1GBDDR3
 • Karikues: DC 5V/2A
 • Sistemi: android 5.1
 • 3D: Hardward 3D pershpejtues grafik

Android TV Box TX3 Mini – 2GB 16GB Bli Online

4,490 L
Multifunksional Specifikime teknike Sistemi Operativ: Android7.1 with Alice UX CPU: S905W up to 2.0 GHz, Quad core ARM Cortex-A53 GPU: Mali-450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS) RAM: 2GB/2GB DDR3 ROM: 16GB eMMC WiFi: IEEE 802.11 b/g/n SPDIF: Coaxial (optical)

Android TV Box TX9 4GB 16GB Smart TV

6,900 L
Android TV Box Super Cilesor E testuar Cilesi maksimale Memoria: 4GB RAM 32GB ROM I qendrueshem I shpejte Dizanj terheqes Femijet tuaj mund te shohin cfaro deshirojne ne ekranin e madh te TV tuaj

Android Tv Box X96 Mini 1GB 8GB – Smart TV

3,900 L
TV Box i gjenerates se re 1 GB RAM 8GB ROM Cdo gje qe ju keni ne telefon, mund ta shihni qarte, paster si kristali edhe ne TV

Android Wish Box – Smart TV – Blerje online

5,400 L
ANDROID SMART TV WISH BOX Smart Android TV Wish Box Shnderrroni TV tuaj ne nje Smart TV. Kanale televizive satelitore

H96 Max 4K 4GB 32GB ne shitje

4,690 L
ANDROID TV BOX H96 MAX 4GB RAM Me Android 9 dhe me 4GB Ram vjen per ju ne MobilNet me

H96 Mini Android HD TV Box – Smart TV Bli Online

4,490 L
Karakteristikat kryesore
 • Sistem Android 7.1 per perpunimin e shpejte dhe te qendrueshem te te dhenave
 • Teknologji HDR10 për imazhin 4K UHD
 • Nderfaqja HDMI dhe AV per t'u lidhur me ekran te ndryshem
 • F 2.4GHz / 5GHz WiFi dhe Bluetooth 4.0 V per qasje te shpejte ne rrjet dhe kontroll te lehte
 • Telekomanda mundesohet nga dy bateri AAA
 • RAM: 2G
 • ROM: 16G
 • Versioni Bluetooth: 4.0 V
 • Versioni HDMI: 2.0
 • Sistemi Bit: 64 Bit
 • Formati Audio : AAC,FLAC,MP3,OGG,WMA
 • Format  Video: AVI,DAT,H.264,H.265,ISO,MKV,MOV,MPEG,MPEG-4,VP9 Profile-2,WMV
 • Formati i Fotove: BMP,GIF, JPEG, JPG, PNG, TIFF

H96 PRO Plus Android TV Box – Shitje Online

6,490 L
 • Shihni filma, foto, video dhe gjithcka tjeter keni ne telefonin tuaj ne ekranin e televizorit - HDTV
 • Rezolucioni 4K do te zevendesoje 1080p si sinjal me rezolucion me te larte te disponueshem per filmat dhe stacionet televizive online
 • Mund te shijoni lojera dhe cdo gje qe ju deshironi me nje super memorie 3 GB RAM DDR3 dhe 32GB Flash ROM
 • Shpejtesi maksimale te ores deri ne 1.5GHz
 • IEEE 802.11ac ne kete Pro Tv Box eshte nje nga standartet e rrjetit me vale. Giga Bit LAN siguron nje norme te dhenadh prej 1 miliarde bitesh per sekonde
 • Kthejeni shtepine tuaj ne nje kinema reale

Tv Box Tx9 4 GB 32 GB – Android 8.1 Smart TV Bli Online

5,490 L
Specifikat
Modeli: Tx9
Procesori:  Quad-Core
RAM: 4GB DDR3
ROM: 32GB
Sistemi Operativ: Android 8.1
HDMi/AV
Suporton aplikacionet: Netflix, Youtube, Facebook