Po shfaqen krejt 7 përfundimet

Kamer e Jashtme Sigurie Dahua G26 – Wall Mount

15,500 L
Siguri dhe mbrojtje 24 ore 7 dite te javes Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire E testuar Cilesi e garantuar Cmim i arsyeshem Specifikimet teknike:
1/2.7” 2MP CMOS
Sensor 2MP
Night Vision: 30m
Lente: 2.8mm
Fushe pamja 112 grade (H), 60 grade (V)
Video
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Karte memorie deri ne 128 GB
IP67
Dimensionet: 60*105*175.5mm

Kamer Sigurie Dahua C22 – WiFi Cloud Camer

9,400 L
Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire Siguri e garantuar e baneses apo biznesit tuaj Komunikim ne dy drejtime Cmim ekonomik Me karte memorie Funksionon edhe me WiFi

Kamer Sigurie e Jashtme Dahua D26 – Outdoor Camera

15,500 L
Siguri dhe mbrojtje 24 ore 7 dite te javes Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire E testuar Cilesi e garantuar Cmim i arsyeshem

Kamer Sigurie Profesionale A22 – Dahua IP Camera

12,100 L
Vezhgoni dhe monitoroni kudo dhe kurdo shtepine apo biznesin tuaj Komunikim ne dy drejtime Funksionon dhe jep nje pamje te qarte edhe ne erresire te plote Sistem i mireorganizuar sigurie

Kamer Vezhgimi Dahua A26 – Security Camera

19,400 L
Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire E testuar Cilesi e garantuar Cmim i arsyeshem

Kamer Vezhgimi Dahua C26 – Camera Quality

13,400 L
Multifunksionale Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire E testuar Cilesi e garantuar Cmim i arsyeshem

Kamera sigurie me wifi – Universale 360 grade Night Vision

3,490 L
Kamera me wireless Ska nevoje per lidhje Montohet Kollaj Rrotullim 360 grade