Po shfaqen krejt 4 përfundimet

Show sidebar
Mbyll

Karikues iPhone XO L37 – Travel USB Charger

1,200 L
Nuk harxhon energji
Super cilesor
Cmim ekonomik
Specifikat
Materiali: ABS rezistent
Tensioni: 5V/ 2.1A
Ngjyra: E bardhe
Lightning/ micro/ type c
Mbyll

Karikues Makine X0 BCC01 – Car Charger

1,900 L
I testuar Cilesi makimale Cmim i arsyeshem Aksesor i domosdoshem ne makinen tuaj  
Mbyll

Karikues Portativ XO PB78 – Power Bank 5000 mAh

1,390 L
Karikoni smartphone-in, tableten ose MP3 player-in kudo Dizanj estetik 20000 mAh Universal
Mbyll

Mbajtese celulari XO C31 – Smartphone Gravity Car

1,200 L
Lehtesisht e perdorshme Mund te rrotullohet E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet Cmim i arsyeshem