GJURMIMI I POROSISE SUAJ

Per te pare statusin e porosise suaj Vendosni nr e porosise ne kutine e meposhtme dhe klikoni 'Gjurmo' Numri ju eshte derguar me email kur keni kryer porosine

STEP 1

BLERJA

Kryeni blerje online ne faqe ose ne telefon/whatsapp

STEP 2

DERGESA

Porosia juaj behet gati dhe niset direkt drejt jush.

STEP 3

DOREZIMI

Brenda 3 oresh ne Tirane dhe 24 oresh ne rrethe postieri ju telefonon per dorezimin e pakos suaj.

Nse keni pyetje mos hezitoni te na kontaktoni.

Ne do t'ju pergjigjemi per te gjitha pyetjet ne lidhje me blerjen online.

 Nga e Hena ne te Diele 09:00 deri 21:00

DERGONI MESAZH

  INFORMACION

  Rruga George W Bush
  Tirane, 1001
  Shqiperi

  +355692121111
  +355685344444

  Na ndiqni edhe ne rrjetet sociale