Po shfaqen krejt 15 përfundimet

Cante per bagazhin e makines – Car Organiser Bag Online

1,150 L
 • Canta e projektuar per bagazhin e makines eshte ideale per transportimin e produkteve ushqimore, sendeve te ndryshme dhe organizimin e rremujes ne makine
 • Super e pershtatshme per udhetime dhe kamping, merrni gjithcka deshironi gjate udhetimit, pa bere rremuje
 • E projektuar per te mbajtur ushqimet e fresketa edhe pas shume oresh udhetimi
 • I ndertuar me tre seksione te medha magazinimi, nje ftohes te izolueshem dhe strukture te qendrueshme
 • Materiali: Canvas polimer me doreza plastike te mbajtjes
 • Permasa 50 x 32.5cm (L x W)

Drite Pune Profesionale LED – Shitje Online

1,690 L
DRITE PUNE PROFESIONALE Drite Pune Profesionale LED Karakteristika E papershkueshme nga uji IP44. Drite e forte pune, ecje, per kampe,

Karikues Makine X0 BCC01 – Car Charger

1,900 L
I testuar Cilesi makimale Cmim i arsyeshem Aksesor i domosdoshem ne makinen tuaj  

Kasetofon makine me ekran – Barfond Android Car Navigation

8,990 L
 • Me sistemin e fundit operativ Android 8.1
 • Cilesi e larte e ekranit me prekje dhe kapacitet 10.1 inch
 • Rezolucioni i ekranit 1024 x 600 Pixel, iu siguron nje pervoje vizuale te mrekullueshme
 • Suporton modalitetin Bluetooth: mbeshtet thirrjet pa duar, degjoni muzike me ritme te qarta dhe te pastra
 • Me mikrofom te integrur ne brendesi te paisjes
 • I pajtueshem me iPhone dhe Android
 • Cilesite standarte: Wifi+GPS Navi+Bluetooth+FM Radio+Multimedia+Mirror link
 • Pajisur me porten USB
 • MicroSD Card per te zgjeruar memorien pertej kufijve

Kasetofon makine me ekran P5130 – Car Multimedia Player

4,490 L
KARAKTERISTIKA TEKNIKE Sistemi: WINCE CPU: i7 Chipi i amplifikatorit te energjise: 7388 Tensioni: DC 12V Ekrani: 4.1inch ( Ekran Prekes Kapacitiv ) Rezolucioni i ekranit: 800*480 GPS: Nuk suportohet WiFi: Nuk Suportohet Amplifikues MOSFET Prodhues i fuqise 50Wx4 Karte TF: Suporton Radio: Suporton 2 porta USB

Laps per gervishtjet ne makine – Fix it Pro Pen

1,190 L
LAPS PER GERVISHTJET NE MAKINE – FIX IT PRO PEN! Laps per gervishtjet ne makine – Fix it Pro Pen!

Mbulesa makinash Cilesia A – Car Cover – Bli Online

3,200 L
MBULESA MAKINASH CILESIA A Mbulesa makinash Cilesia A – Bli Online Mbulese e papershkueshme nga uji. Teknologjia e qepjeve qe

Mbulese Makinash Cilesia B – Grey Car Cover

2,590 L
MBULESE MAKINASH – CILESIA B Mbulese Makinash – Cilesia B Mbulese makinash e persosur per cdo kohe. Mbulon cdo kontur

Mbulese per Motorra – E papershkueshme nga Uji

2,190 L
MBULESE PER MOTORRA Mbulese per motorra e papershkueshme nga uji – Motorcycle Cover Mbulese speciale per motorra e perbere nga

Mini tapet Antirreshqites per makinen – Anti Slip Car Holder Online

490 L
SPECIFIKA ANTI SLIP CAR HOLDER I projektuar per te gjitha llojet e telefonave Material cilesor Rezistent ndaj ujit dhe konsumit Permasa kompakte Pastrim i lehte Ideal per udhetime

Set per riparimin e llamarines se makinave – Pops A Dent

2,890 L
SET PER RIPARIMININ E LLAMARINES SE MAKINAVE Set per riparimin e llamarines se makinave – Pops A Dent Beje vet

Skaner OBD2 per Makinen – ELM327 C3 Bluetooth

2,890 L
SKANER PER MAKINEN OBD2 Skaner per makinen OBD2 – ELM327  C3 Bluetooth I mbeshtetur ne te gjitha protokollet OBD-II. Suporton

Solucion per trajtimin e xhamave te makines – Aquapel

2,190 L
SOLUCION PER TRAJTIMIN E XHAMAVE TE MAKINES Aquapel – Solucion per trajtimin e xhamave te makines Perdorni Aquapel per te

Zinxhir Bore Universal per makine – Anti Skid Winter Chain

2,990 L
ZINXHIR BORE UNIVERSAL PER MAKINE | 8 COPE Zinxhir Bore Universal per makine per goma 165 deri ne 265 Rezistent

Portotarge me kamera per makinen | Lidhet me Kasetofon

2,900 L
Portotarge me Kamera per makinen Portotarge me kamera te integruar per kasetofonin e makines suaj Kamera eshte e pajisur me