Po shfaqen 1–24 nga 68 përfundime gjithsej

Apple AirPods Pro Origjinale – Best Price

26,500 L
Lidhen lehtesisht me iPhonen tuaj ose Apple Watch. Jane jashtezakonisht te lehta dhe bllokojne zhurmat e jashtme ne menyre qe te perqendroheni ne ate qe po degjoni.

Apple Lightning Jack Adapter 3.5mm Headphone

2,990 L
I pershtatshem per 7 dhe iphone 7 plus, iphone x, xsmax, iPhone 11, Pro, Pro MAX

Best Wireless Earphones Awei – Magnetic Neckband Headphones

1,990 L
BEST WIRELESS EARPHONES AWEI – G30 BL Magnetic Neckband Headphones – Best Wireless Earphones Karakteristika  Dizajn rezistent ndaj konsumimit magneti,

Bluetooth Car Charger PiBlue – Fast Charger Online

1,800 L
 • Karikon ne menyre te shpejte dhe te sigurt telefonin tuaj, gjate kohes qe jeni ne timon dhe keni perpara rruge te gjata
 • Mund ta lidhni  me Bluetooth-in e smartphone-it tuaj ose me Bluetooth te pajisjeve te tjera te cilat e suportojne kete modalitet. Thjesht shtypni Play kur deshoroni te degjoni muzike dhe pause kur nuk deshironi qe muzika te vazhdoje
 • Radio FM - mjafton te rrotulloni butonin ne forme rrethi per te nderruar kanalet
 • Per t’ju pergjigjur thirrjeve telefonike mjafton te shtypni per 1 sekonde butonin e thirrjeve. Ndersa nese deshironi qe mos t’i pergjigjeni thirrjeve mbajeni shtypur per 2 sekonda

Boks me Bluetooth – Remax RB-M12 IPX7 Online

5,200 L
 • Bateri me kapacitet te fuqishem 4000 mAh, iu mundesoni te degjoni muzike pa nderprerje per nje kohe te gjate
 • I papershkueshem nga uji: e merrni me vete, ne plazh, ne pishine, ne vozitje me varke, ecje ose aktivitete te tjera ne natyre , pa u shqetesuar se mund te bjere ne kontakt me ujn dhe te demtohet
 • Suporton te gjithe sistemet Windows, iOs dhe Android
 • Dizanj Modern dhe me nje material cilesor
 • Mundeson thirrje telefonike pa duar fale mikrofonit te integruar ne brendesi te saj

Boks me Bluetooth A10 i vogel – Mini Speaker

1,200 L
Per muzike te larte Dizanj i vecante Me disa funksione Praktik Aksesor argetimi  

Boks me Bluetooth i levizshem – GIBOX G008 Speaker Online

1,900 L
 • Disponon hapesire per karte memorje TF card
 • Me karikim
 • Tinguj te qarte dhe te paster
 • Suporton te gjithe sistemet Windows, iOs dhe Android
 • E merni kudo me vete, i lehte dhe praktik ne perdorim
 • Funksionon me Bluetooth

Boks me Wireless JBL A189 – Portable Wireless Speaker Online

4,490 L
 • Suporton te gjitha paisjet me Bluetooth
 • Suporton thirrjet telefonike, ju mund te flisni ne telefon me njerezit e dashur teksa drejtoni automjetin, beni punet e shtepise apo keni nje pune ne dore
 • Tinguj te paster dhe me qartesi maksimale
 • Shijoni lirshem muziken rock, metalic dhe elektronic
 • Bateri super e fuqishme me kapacitet 2200 mAh
 • Bluetooth 3.0V
 • Me tinguj stereo te nje cilesie te larte
 • Suporton FM Radio
 • Disponon hapesire per TF Card
 • Mundeson thirrje telefonike pa duar fale mikrofonit te integruar ne brendesi te tij

Boks me Wireless Mini Q 20 – WiFi Speaker Online

1,900 L
 • Bateri me kapacitet te fuqishem 1200 mAh, iu mundesoni te degjoni muzike pa nderprerje per nje kohe te gjate
 • Lidhen ne shume menyra, si lidhja AUX 3.5 mm, Bluetooth
 • E vogel ne permasa dhe me volum te fuqishem
 • Tinguj me qartesi maksimale
 • Suporton 2 funksione : 1- kontrolloni volumin; 2- nderprisni kengen

Car charger ET-M15 Bluetooth – Karikues Makine Produkt Online

3,490 L
 •  Ekran dixhital LED
 • Karikoni shpejt telefonin tuaj
 • Realizoni biseda telefonike pa duar, fale mikrofonit te integruar ne paisje
 • Degjoni muziken me te mire dhe shijoni udhetimet e gjata
 • Ekran dixhital
 • Audio e paster dhe super e qarte
 • Dizanj modern dhe i pershtatshem per cdo automjet
 • Suporton karten ST

Car Wireless Mp3 Player – Joyroom 2 Porta USB Bli Online

1,900 L
SPECIFIKAT
Input: 12-24V
QC 3.0 Output: 5V 3A/9V, 2A/12V 1.5A (CL02)
USB Output: 5V/2.4A(CL02)
Dimensionet: 47*48*5.86mm
Ngjyra: E zeze
Pesha: 42g
Bluetooth: 5.0
Distanca e transmetimit: <10m
Frekuenca: 2.4GHz

Car Wireless MP3 Player 10 ne 1 – Transmetues T10 Online

1,490 L
 • I pajisur me versionin Bluetooth ky MP3 ju lejon te realizoni telefonata, degjoni muzikene fundit, gjithashtu shijoni ritmet e ndryshme qe shfaqen ne radio
 • Merrni sinjal Audio mp3/mp4
 • Suporton karte memorje
 • Me 2 porta karikimi.
 • Karikues i shpejte 2.1A
 • Per opsionet ON/OF mbani shtypur deri ne 5 sekonda butonin perkates

Doogee X90L Black – Smartphone Specs Review

11,000 L
Karakteristika teknike Modeli – X90L Rrjeti – 4G CPU – Quad-Core 1.5GHz ARM Cortex-A53 CPU Clock Chipset – MediaTek MT6739, 64-bit Processor GPU – PowerVR GE8100, 450 MHz Kamera – 8MP+5MP me Dual-LED dhe AF / Kamera dual Selfie –  5MP Memoria – RAM- 3GB LPDDR3, | ROM 16GB Karte memorje deri ne  128GB Ekrani – Screen size 6.1 inches IPS, HD+ (1280 x 600 Pixels) Bateria – 3400 mAh Lithium-Polymer SIM – Dual SIM (Nano + Nano), Dual Standby Sensore – Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light Sistemi operativ i Doogee X90L – Android 8.1 Oreo Go Edition I/O Interface – 1 x Nano SIM Card Slot, 1x Nano SIM Card Slot, microSD/TF Card Slot, Micro USB Port, 3.5mm Audio Out Port, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker Dimensionet: 72.8 mm x 153.9 mm x 9.9 mm Pesha: 150 Grams Opsione – Plastic alloy Body Design, LTE Cat-4, Computer Sync, OTA Sync, Tethering, FM Radio, USB On-The-Go (OTG) Support, 18:9 Display Aspect Ratio, Bluetooth, Fingerprint ID, Dual Camera Setup, Micro USB, 5V/1A Charger Output Power.

Earpods Apple Origjinale – Headphone | Best Price

2,990 L
Kufjet kane nje komande te integruar e cila ju lejon te rregulloni volumin, te kontrolloni muziken dhe rishikimin e saj apo video ne telefonin tuaj. Ju gjithashtu mund ti pergjigjeni telefonatave.

Fishe Audio LDNIO LS Y01 – Audio Cable AUX

800 L
Specifikat 
Marka: LDNIO
Modeli: LS-Y01
Gjatesia e kabllos: 1000mm
Materiali: Fiber Najlon
Lidhja: SmartPhone, Radio, Laptop, Makine, MP3 Player, CD Player

Fishe iPhone Origjinale Apple -Lightning to USB Cable

2,990 L
Fishe karikimi Apple nje lidhje e shpejte dhe e lehte me telefonin tuaj. Suporton lidhjen me iPhone X, 8, 8 Plus, 7, 6, dhe 5 plus. Gjithashtu dhe me iPad mini dhe disa modele te iPod.

Fishe karikimi LDNIO- Fast USB Data Cable Type C

490 L
Gjatesia: 1 Meter
MaterialI: PVc me cilesi te larte.
Dizajn i sheshte
Ngjyra: Blu

Flash per Telefonin – Mini Flash Camera Bli Online

900 L
Me bateri te integruar me kapacitet 200 mAh Flash per telefonin mund te perdoret edhe si nje elektrik dore i thjeshte Ideal per foto qe kerkojne ndricim I ndertuar me 16 llamba me drita te forta LED Ideal per selfiet qe keni enderruar

iPhone charger Adapter Original – Karikues Origjinal

2,990 L
Specifikimet Teknike 
Dizajnuar nga Apple Kalifornia
Prodhuar ne Kine
Input: 110V-240V
Frekuenca: 50/60Hz
I pershtatshem per iPad, iPhone SE/5/6/6s/7, Android Smartphone.

Karikues Apple A1401 – USB Power Adapter 12 W

990 L
Origjinal Shpejtesi maksimale Bateri qe zgjat Super cmim

Karikues iPhone XO L37 – Travel USB Charger

1,200 L
Nuk harxhon energji
Super cilesor
Cmim ekonomik
Specifikat
Materiali: ABS rezistent
Tensioni: 5V/ 2.1A
Ngjyra: E bardhe
Lightning/ micro/ type c

Karikues makine + MP3 Player Q15 – 3 porta USB Online

1,500 L
 • Karikim super i shpejte me tre porta USB, karikoni 3 telefona ne te njejtin kohe me portat per telefonat me fishe Type C, Apple dhe Android
 • Flisni ne telefon pa qene nevoja ta mbani ate ne dore, suporton lidhjet telefonike pa duar
 • Distanca e lidhjes me Bluetooth 10-15 metra
 • Versioni i Bluetooth-it 5.0 V
 • Kompabilitet Universal, i pershtatshem per te gjitha makinat
 • Projektuar per muzike me cilesore dhe eksperienca telefonike
 • Mund te lidhet me pajisje te ndryshme muzikore

Karikues Makine dhe MP3 me Bluetooth – Baseus Charger Online

1,990 L
 • Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Bluetooth i inkorporuar lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorini duart. Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muziken ku ju e keni lene. Mund te shkarkoni kenge dhe degjoni muzike nderkohe qe telefoni juaj karikohet
 • Me Chip Bluetooth ne versionin me te fundit 4.2.
 • Suporton iOS dhe te gjitha pajisjet Android
 • Projektuar per muzike me cilesore dhe eksperienca telefonike.
 • Mund te lidhet me pajisje te ndryshme muzikore
 • Me butonin rrethor mund te rregulloni volumin e muzikes sipas preferencave tuaja
 • Mund ti jepni Play dhe Pause lehtesisht muzikes pa pasur nevoje per te kerkuar telefonin tuaj
 • Dizajnuar me mikrofon te nje cilesie shume te larte ne kualitetin HD per biseda telefonike te pastra pa zhurme dhe interferime
 • Mund te karikoni dy pajisje njekohesisht si celulare MP3, WAV, FLAC, APE, WMA

Karikues makine dhe MP3 Player – Hoco E45 Bluetooth Online

1,990 L
KARAKTERISTIKA
 • Marka: HOCO
 • Modeli: E45
 • Ngjyra: E zeze
 • Versioni i Bluetooth: 4.2 V
 • Distanca e llidhjes Bluetooth: 10 m / 32.81 ft
 • Distanca e Lidhjes FM: 5 m / 16.40 ft
 • Kapaciteti: USB flash drive <32
 • Nderfaqja: 2 X USB
 • Pesha e produktit: 50 g
 • Madhesia e produktit: 100 X 68 X 44 mm / 3.94 X 2.68 X 1.73
 • Modeli i zbatueshem: iOS / Android
 • Funksionet: Karikim i dyfishtë me 2 USB, mbeshtetje e modalitetit Bluetooth, suport i disk-ut U, suport i kartes TF, ekran LED i ekranit te madh, funksion i nje butoni me altoparlante