Po shfaqen krejt 5 përfundimet

Show sidebar
Mbyll

Android TV Box MX10 4K Ultra HD – 4GB 32GB

6,900 L
Kuti e vogel, plastike, me ngjyre te zeze, E dizenjuar thjesht, me logon ne mes dhe nje drite LED ngjyre blu ne pjesen e saj te perparme Ne nje ane ndodhet hapesira per te vendosur karten SD, dhe tre porta per USB Ne anen tjeter ndodhet nje porte per USB 2.0, SPFI, HDMI, Ethernet dhe priza per rryme 4GB RAM 32GB ROM Specifikimet Teknike 
CPU  – ROCKCHIP RK3328, Quad core Cortect A53 @ up to 1.5GHz
GPU – Mali-450MP2
Memorja Mx10 – 4GB RAM DDR4
Memorja e brendshme – 32GB eMMC
Video – H.264/AVC Base/Main/High/High10 profile @ level 5.1; up to 4Kx2K @ 60fps H.265/HEVE Main/Main10 profile @ level
5.1 High – tier; up to 4Kx2K @60fps VP9, up to 4Kx2K @ 60fps
Audio – MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/AC3/DDP/TrueHD/DTS/DTS/HD/FLAC/APE
USB  – 1 * USB3.0, 3 * USB2.0
HDMI – HDMI Standard HDMI [email protected]
Mx10 | Lidhje te tjera – HDMI, RJ45, SD card slot, AV port, DC in jack
Fuqia – DC 5V/2A Dimensionet – 77 x 77 x 17mm Pesha – 95g
Mbyll

Android TV Box MXQ PRO – 3GB 16GB Bli Online

4,490 L
TV Box i gjenerates se re Dizanj klasik- dallon per permasen e vogel, formen katrore dhe trashesine 3 cm Ngjyra e zeze mat nuk lejon te duken shenjat e gishtave duke e treguar pajisjen te paster dhe estetike per syrin
Mbyll

Android TV Box MXQ PRO – 2GB 16GB Produkt Online

4,200 L
TV Box i gjenerates se re
Dizanj klasik- dallon per permasen e vogel, formen katrore dhe trashesine 3 cm Ngjyra e zeze mat nuk lejon te duken shenjat e gishtave duke e treguar pajisjen te paster dhe estetike per syrin
Specifikat: Online Video ( IPTV & OTT TV Programs) Youtube | Netflix etj | Suporton te gjitha Aplikacionet Android | Web Browser | Google Map | 2D/3D Games | P2P Download | Online Video Chat | Video Format | 1080p | 720p | 480p | Photo Format | JPG | BMP | PNG | GPU | Quad Core Mail 450 ROM | 2GB RAM | 16GB Dimensionet | 118*118*27mm Pesha | 256g
Mbyll

Android TV Box TX3 Mini – 2GB 16GB Bli Online

4,490 L
Multifunksional Specifikime teknike Sistemi Operativ: Android7.1 with Alice UX CPU: S905W up to 2.0 GHz, Quad core ARM Cortex-A53 GPU: Mali-450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS) RAM: 2GB/2GB DDR3 ROM: 16GB eMMC WiFi: IEEE 802.11 b/g/n SPDIF: Coaxial (optical)
Mbyll

Android Tv Box X96 Mini 1GB 8GB – Smart TV

3,900 L
TV Box i gjenerates se re 1 GB RAM 8GB ROM Cdo gje qe ju keni ne telefon, mund ta shihni qarte, paster si kristali edhe ne TV