Po shfaqen krejt 20 përfundimet

Show sidebar
adaptor thunderbol ne hdmi origjinal apple
Mbyll

Adaptor Thunderbolt ne HDMi Origjinal – Apple

2,990 L
ADAPTOR THUNDERBOLD NE HDMI – APPLE Adaptor Thunderbolt ne HDMi Origjinal – Apple Adaptor me porte Thunderbolt ne HDMi i
Adaptor VGa ne HDMi
Mbyll

Adaptor VGA ne HDMi per Macbook | Apple

2,990 L
Perdorni adaptorin VGA me iPad tuaj me ekran retina, iPhone 5 dhe iPod. Ky adaptor pasqyron cfare shfaqet ne ekranin e pajisjes suaj. Duke perfshire ketu aplikacione, prezantime ne ekranin e TV ose cdo ekran tjeter HD.
apple ipad charger karikues
Mbyll

Apple iPad Charger | Karikues per iPad Origjinal

2,990 L
Karikues me energji te transmetuar deri ne 12W. Siguron nje karikim te shpejte dhe efikas per pajisjet tuaja kudo qe ju mund te jeni. Mjafton ta vendosni ne prize dhe pajisja juaj do te nis karikimin.
Apple iphone lightning to jack .5 mm
Mbyll

Apple Lightning Jack Adapter 3.5mm Headphone

2,990 L
I pershtatshem per 7 dhe iphone 7 plus, iphone x, xsmax, iPhone 11, Pro, Pro MAX
Apple Earpods Iphone Headphones Mobil net Servis
Mbyll

Earpods Apple Origjinale – Headphone | Best Price

2,990 L
Kufjet kane nje komande te integruar e cila ju lejon te rregulloni volumin, te kontrolloni muziken dhe rishikimin e saj apo video ne telefonin tuaj. Ju gjithashtu mund ti pergjigjeni telefonatave.
Fishe Origjinale iPhone Apple Lightening Cable
Mbyll

Fishe iPhone Origjinale Apple -Lightning to USB Cable

2,990 L
Fishe karikimi Apple nje lidhje e shpejte dhe e lehte me telefonin tuaj. Suporton lidhjen me iPhone X, 8, 8 Plus, 7, 6, dhe 5 plus. Gjithashtu dhe me iPad mini dhe disa modele te iPod.
Mbyll

iPhone 11 64GB Purple i Ri Best Price Bli online

88,000 L
iPhone 11 64GB Purple i Ri iPhone 11 Me dy kamera Me shume funksione dhe aplikacione Bateri qe zgjat Ngjyre
-7%
Mbyll

iPhone 6 16 GB Black i Perdorur Grade A ne shitje Online

14,900 L 13,900 L
iPhone 6 i Perdorur Grade A iPhone 6 i ardhur nga USA i perdorur ne gjendje shume te mire. Ne
Mbyll

iPhone 6s 16GB i perdorur Grade A Best price

15,900 L
Memoria 16GB Ngjyra Gold Pa gervishtje
Mbyll

iPhone 7 32GB Black i Perdorur Grade A ne shitje Online

23,900 L
Ngjyra e zeze I testuar Cilesi Super cmim
Mbyll

iPhone 7 Plus 32GB Black i Perdorur pa gervishtje – Best Price

32,900 L
iPhone 7 plus Black Dizenjuar nga gjigandi Apple Pa gervishtje I sapo ardhur nga USA
Mbyll

iPhone 8 64GB Black i Perdorur pa gervishtje – Best Price

34,900 L
Cilesi e garantuar Ne gjendje shume te mire, pa gervishje Cmim i arsyeshem
Mbyll

iPhone 8 plus 64GB Black i Perdorur Grada A Best price

46,900 L
Ne gjendje shume te mire I sapo ardhur nga USA Pa gervishtje  
Mbyll

iPhone X 64GB Black i Perdorur Grada A Best Price

59,500 L
Telefoni ne gjendje shume te mire Cmim i arsyeshem Cilesi e garantuar
Mbyll

iPhone XR 64GB Black i Perdorur Grada A Best Price Bli Online

59,500 L
Pa gervishtje Cmim i arsyeshem I sapo ardhur nga USA
Mbyll

iPhone XS 64GB Black i Perdorur – Best Price

68,900 L
I sapo ardhur nga USA Pa gervishtje Cmim i arsyeshem
Mbyll

iPhone XS MAX 64GB Black i Perdorur Best Price Bli Online

81,900 L
I sapo ardhur nga USA Pa gervishtje Cmim cilesor I testuar
Mbyll

Karikues Apple A1401 – USB Power Adapter 12 W

990 L
Origjinal Shpejtesi maksimale Bateri qe zgjat Super cmim
Mbyll

Kufje per iPhone 11Pro Max – Lightning Connector

2,200 L
Dizanj ergonomik Cilesi maksimale e Apple Praktike dhe Multifunksionale Cmim konkurrues