Po shfaqen krejt 14 përfundimet

Show sidebar
Mbyll

Bluetooth Speaker Joyroom Portativ – Stereo

3,400 L
BLUETOOTH SPEAKER JOYROOM JR-M02 Bluetooth Stereo Speaker Joyroom Karakteristika  Dizajn elegant per t’u pershtatur me ambjentin tuaj. Bluetooth V4.2, transmeton
Mbyll

Boks me Bluetooth – Remax RB-M12 IPX7 Online

5,200 L
 • Bateri me kapacitet te fuqishem 4000 mAh, iu mundesoni te degjoni muzike pa nderprerje per nje kohe te gjate
 • I papershkueshem nga uji: e merrni me vete, ne plazh, ne pishine, ne vozitje me varke, ecje ose aktivitete te tjera ne natyre , pa u shqetesuar se mund te bjere ne kontakt me ujn dhe te demtohet
 • Suporton te gjithe sistemet Windows, iOs dhe Android
 • Dizanj Modern dhe me nje material cilesor
 • Mundeson thirrje telefonike pa duar fale mikrofonit te integruar ne brendesi te saj
Mbyll

Boks me Bluetooth A10 i vogel – Mini Speaker

1,200 L
Per muzike te larte Dizanj i vecante Me disa funksione Praktik Aksesor argetimi  
Mbyll

Boks me Bluetooth i levizshem – GIBOX G008 Speaker Online

1,900 L
 • Disponon hapesire per karte memorje TF card
 • Me karikim
 • Tinguj te qarte dhe te paster
 • Suporton te gjithe sistemet Windows, iOs dhe Android
 • E merni kudo me vete, i lehte dhe praktik ne perdorim
 • Funksionon me Bluetooth
Mbyll

Boks me Bluetooth Shumengjyresh | JBL Speaker

2,490 L
BOKS ME BLUETOOTH JBL | SHUMENGJYRESH Boks me Bluetooth Shumengjyresh JBL Boks me Bluetooth JBL, shijojeni muziken me me teper
Mbyll

Boks me WiFi Multifunksional – Bluetooth Wireless Speaker

3,190 L
BOKS ME BLUETOOTH MULTIFUNKSIONAL HF-Q3 Boks me Wifi  Multifunksional – Bluetooth Wireless speaker Dizajn kreativ dhe kompakt. Lidhje me Bluetooth
Mbyll

Bokse me Bluetooth Aitkenson B- 309 – Shitje Online

3,090 L
BOKSE ME BLUETOOTH AITKENSON B-309 Bokse me Bluetooth Aitkenson – Portable Speaker Bokse me bluetooth i cili suporton lidhjen me
Mbyll

Bokse me Bluetooth ne shitje online Hi-Fi – Portativ

1,890 L
BOKSE ME BLUETOOTH NE SHITJE – JH – 668 Bokse me bluetooth ne Shitje Cilesia e vertete e tingullit muzikor.
Mbyll

JBL Speaker – Bokse me Bluetooth – Best Price

1,990 L
JBL BLUETOOTH SPEAKER – G008 Boks me Bluetooth JBL Speaker – Best Price Bokse me bluetooth portativ, ideali per piknik
Mbyll

Karikues me wireless dhe Boks me Bluetooth – Awei

3,490 L
KARIKUES ME WIRELESS & BOKS ME BLUETOOTH Fast Wireless Charger – Wifi Speaker – Karikues dhe boks me Bluetooth –
Mbyll

Mini Boks me Bluetooth dhe Ore me Alarm – Bli Online

2,390 L
MINI BOKS ME BLUETOOTH V8 Mini Boks me bluetooth V8 Multifunksional Boks me Bluetooth i vogel dhe kompakt, ore me
Mbyll

Philips Bluetooth Speaker – ShoqBox – Dyqan Online

3,190 L
PHILIPS BLUETOOTH SPEAKER – SHOQBOX Bokse me Wireless – Philips Bluetooth Speaker – ShoqBox Specifikat  Sinjali Transmetimit  | Wireless Transferimi
Mbyll

Portable Wifi Speaker Outdoor / Indoor – Blerje Online

1,890 L
PORTABLE WIFI SPEAKER XUNSHEN Bokse me Bluetooth | Portable Wifi Speaker Outdoor / Indoor Karakteristika  Peshe e lehte, por bass
Mbyll

Super Bass Bluetooth Speaker Box – D-Power – Bli Online

6,390 L
SUPER BASS BLUETOOTH SPEAKER BOX Super bass Bluetooth Speaker Box – D – Power Altoparlant i fuqishem Portativ D-Power. Luani