Po shfaqen 1–24 nga 114 përfundime gjithsej

Asus Zenfone ZE551ML – Black Smartphone

19,490 L
ASUS ZENFONE ZE5551ML SMARTPHONE Asus Zenfone ZE551ML – Black Smartphone Specifikat  Dimensione | 152.5*77.2*10.9mm Pesha | 170g Gorilla Glass 3

Blackview A8 MAX Black – SmartPhones Online

8,900 L
SPECIFIKAT Model: Blackview A8 Max Dimensionet: 15.30 x 7.80 x 0.90 cm Pesha: 131 gr Touch Screen Memoria: 2GB RAM dhe 16GB ROM  

Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online

11,900 L
Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online

Blackview E75 – Best Price SmartPhone Bli Online

8,900 L
SPECIFIKA Lloji i pajisjes - Smartphone Android CPU - Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7 Chipset - MediaTek MT6580A GPU - ARM Mali-T400 MP1 Kamera -8 Megapixel me Kamera te pasme D-LED dhe AF - Kamera e perparme 5 Megapixel Memoria- RAM - 2 GB dhe ROM 16GB d Ekrani - Madhesia e ekranit 5,5 inch HD (1280 × 720 Pixels) Bateria - Largium-Ion i heqshëm 2,700 mAh SIM - 2 karta (Micro + Micro) Sensore-Sensori i afrimit, akselerometri, drita e ambientit, gjurmet e gishtave Sistemi Operativ - Android 6.0 Marshmallow Dimensionet - 153.5 x 76.8 x 8.75 mm Pesha - 150 gram

Blackview R6 – SmartPhone Best Price Online

11,200 L
SPECIFIKAT Brandi: Blackview Dual Sim CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A53 RAM: 3GB ROM: 32GB Blackview R6 celulare me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow Ekrani: 5.5inch Kamera: 13MP LED Flash Selfie: 5MP Bateria: 3000mAh

Celular i thjeshte Leagoo B23 – Dual SIM Bli Online

2,900 L
SPECIFIKAT
Brandi: Leagoo Modeli: B23 DUAL Sim Bateria: 2500 mAh Karte memoria: MicroSD max 32 GB ROM: <128M Pixel i kamerës së pasme: ≤1MP RAM: <128MB Lloji i ndërhyrjes për karikim: Mikro USB Lloji i ekranit: Ekran normal Madhësia e ekranit: 2.4 Madhësia: 129 * 54.5 * 15.6 mm

Celular i thjeshte Leagoo D1 Black – Dual SIM Card Shitje Online

1,900 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Rrjeti: 2GB Dual Sim Ekrani: 1.8inch Sistemi operativ: Android RAM: 32MB ROM: 32MB Bateria: 1050mAh

Celular i thjeshte Leagoo D2 Black – Dual SIM Card Online

2,200 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Rrjeti: 2GB Dual Sim Ekrani: 2.4inch Sistemi operativ: Android RAM: 32MB ROM: 32MB Bateria: 1700mAh

Celular i thjeshte Leagoo D3 – Dual SIM Card Online

2,300 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Modeli: D3 DUAL Sim Permasat: 109 x 45 x 14.1 mm Display: LCD Color 120 x 160 px Bateria: 800 mAh Karte memoria: MicroSD max 32 GB

Celular i thjeshte Leagoo D4 Black – Dual SIM Card Online

2,300 L
SPECIFIKAT Brandi: Leagoo Modeli: D4 DUAL Sim Dizanji: Klasik Dimensionet: 109 x 45 x 14.1 mm, vëll. 69.2 cm³ Ekrani: 120 x 160 px Pesha: 39 g Bateria: 800 mAh Memoria: 32.0 MB Karte Memoria: MicroSD max. 32 GB Kujtesa RAM: 32 MB

Celular VK World V3 Max – Best Price Shitje Online

5,900 L
SPECIFIKAT Marka: VK World Modeli: V3 Max Ekrani: 2.4 inch Rezolucioni: 240 x 320 pixel Karta SIM: 2 Kamera: 0.3 MP Bluetooth: 2.0 Kapaciteti i baterise: 5300 mAh

Doogee BL12000 Pro – Smartphone – Best Price

19,900 L
DOOGEE BL12000 PRO – SMARTPHONE Smartphone Doogee BL12000PRO Specifika  Rrjeti | 4G Dual Sim Dimensionet | 162*74.4*14mm Pesha | 300g Ekrani | 6.0inch Sistem

Doogee BL5000 – Black Smartphone – Bli online

14,900 L
DOOGEE BL500 BLACK  Doogee BL5000 – Black – Review – Best Price Specifikat  Dimensione | 75.85*155.2*10.3mm Pesha | 210g SIM

Doogee BL7000 – Black Smartphone – Produkte Online

16,900 L
DOOGEE BL7000 – SMARTPHONE Doogee BL7000 – Black Smartphone Specifikat  Dimensione | 76*156*11mm Pesha | 220g SIM | Dual SIM (Nano

Doogee Mix 6GB/64GB – Best Price Online

28,000 L
DOOGEE MIX 6GB/64GB Smartphone Doogee Mix 6GB/64GB Specifikat  Dimensione | 144*76.2*8mm Pesha | 193g SIM | Hybrid Dual SIM (Nano +

Doogee Shoot 2 – Best Online Smartphone

7,490 L8,900 L
DOOGEE SHOOT 2 Smartphone Doogee Specifikat Rrjeti: 4G Dual Sim Dimensionet: 142.6*72.6*9.5mm Pesha: 170g Ekrani:  5.0inch Doogee Shoot2 me Sistem operativ: Android7.0 Nougat CPU: Quad-Core

Doogee X11 – Black Smartphone – Dyqan Online

7,400 L
DOOGEE X11 – SMARTPHONE Doogee X11 – Black Smartphone – iBuy.al Specifikat Rrjeti: 3G Dual Sim Dimensionet: 72*145*9.5mm Pesha: 144g Ekrani: 5.0inch Doogee

Doogee X20 2/16GB – Gold – Cmimi me i mire

8,900 L
Karakteristika Kryesore
Ekrani: 5.0inch, 1280x720 pixels
Procesori: MTK6580 1.3GHz Quad Core
Sistemi: Android 7.0
Kamera: 5.0MP + 5.0MP kamera e pasme + 2.0MP kamera e perparme
Sensoret: Sensor i dritese se ambjentit, Sensor i gravitetit, Sensor i afersise
Karta SIM: Dy karta SIM ne pritje, karta Micro SIM + Nano SIM
Suporti Vendit: GPS
Bluetooth: 4.0
Rrjeti: 
GSM 850/900/1800/1900MHz
WCDMA 3G/850/1900/2100MHz

Doogee X20L Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB

8,490 L
DOOGEE X20L – SMARTPHONE Smartphone Doogee – X20L Specifikat Rrjeti: 4G Dual Sim Dimensionet: 145.5*71.9*8.8mm Pesha: 174g Ekrani: 5.0inch Doogee X20L me Sistem

Doogee X5 3G – Black Smartphone – Bli Online

5,900 L
DOOGEE X5 – BLACK SMARTPHONE Smartphone Doogee X5 3G Specifikat  Dimensione | 72.2*143*8.8mm Pesha | 130g SIM | Micro-SIM Ekrani |   5.0

Doogee X50 – Dual Sim – Black Smartphone

6,800 L
SMARTPHONE DOOGEE X50 Doogee x50 Dual Sim SPECIFIKAT Marka | Doogee Modeli | X50 – 3G Tipi | Android 3G Smartphone

Doogee X53 Smartphone – Black – Best Price Online

8,490 L
DOOGEE X53 Smartphone Doogee X53 Specifikat  Marka | Doogee Modeli | X53 Android 3G Smartphone Dimensione | 146.3mm*69.8mm*8.67mm SIM | Dual-SIM

Doogee X60L – RAM 2GB ROM 16GB – Bli online

11,000 L
SMARTPHONE DOOGEE X60L Doogee X60L Specifikat Modeli “ Doogee X60L SmartPhone Rrjeti 2G | 3G | 4G | Procesori |

Doogee X70 Smartphone Black – Shitje Online

9,200 L
DOOGEE X70 SMARTPHONE Black Smartphone Doogee X70 Specifikat Doogee  Rrjeti:3G Dual Sim Dimensionet: 68.8*144*11.1mm Pesha: 167g Ekrani: 5.5inch Sistem operativ: Android 8.1 Oreo