Po shfaqen krejt 13 përfundimet

Show sidebar
Mbyll

Android TV Box MX10 4K Ultra HD – 4GB 32GB

6,900 L

Kuti e vogel, plastike, me ngjyre te zeze,

E dizenjuar thjesht, me logon ne mes dhe nje drite LED ngjyre blu ne pjesen e saj te perparme

Ne nje ane ndodhet hapesira per te vendosur karten SD, dhe tre porta per USB

Ne anen tjeter ndodhet nje porte per USB 2.0, SPFI, HDMI, Ethernet dhe priza per rryme

4GB RAM

32GB ROM

Specifikimet Teknike 

CPU  – ROCKCHIP RK3328, Quad core Cortect A53 @ up to 1.5GHz
GPU – Mali-450MP2
Memorja Mx10 – 4GB RAM DDR4
Memorja e brendshme – 32GB eMMC
Video – H.264/AVC Base/Main/High/High10 profile @ level 5.1; up to 4Kx2K @ 60fps H.265/HEVE Main/Main10 profile @ level
5.1 High – tier; up to 4Kx2K @60fps VP9, up to 4Kx2K @ 60fps
Audio – MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/AC3/DDP/TrueHD/DTS/DTS/HD/FLAC/APE
USB  – 1 * USB3.0, 3 * USB2.0
HDMI – HDMI Standard HDMI [email protected]
Mx10 | Lidhje te tjera – HDMI, RJ45, SD card slot, AV port, DC in jack

Fuqia – DC 5V/2A
Dimensionet – 77 x 77 x 17mm
Pesha – 95g

Mbyll

Android TV Box MXQ PRO – 3GB 16GB Bli Online

4,490 L

TV Box i gjenerates se re

Dizanj klasik- dallon per permasen e vogel, formen katrore dhe trashesine 3 cm

Ngjyra e zeze mat nuk lejon te duken shenjat e gishtave duke e treguar pajisjen te paster dhe estetike per syrin

Mbyll

Android TV Box MXQ PRO – 2GB 16GB Produkt Online

4,200 L

TV Box i gjenerates se re

Dizanj klasik- dallon per permasen e vogel, formen katrore dhe trashesine 3 cm

Ngjyra e zeze mat nuk lejon te duken shenjat e gishtave duke e treguar pajisjen te paster dhe estetike per syrin

Specifikat:

Online Video ( IPTV & OTT TV Programs)
Youtube | Netflix etj |
Suporton te gjitha Aplikacionet Android | Web Browser | Google Map | 2D/3D Games | P2P Download | Online Video Chat |
Video Format | 1080p | 720p | 480p |
Photo Format | JPG | BMP | PNG |
GPU | Quad Core Mail 450
ROM | 2GB
RAM | 16GB
Dimensionet | 118*118*27mm
Pesha | 256g

Android Tv Box MXQ Pro TV | Bli Online

6,800 L 4,900 L
Specifikat
 • Procesori: Amlogic S905 Quad-Core [email protected]
 • GPU: Penta-Core [email protected]+
 • FLASH: 8GBNANd Flash
 • SDRAM: 1GBDDR3
 • Karikues: DC 5V/2A
 • Sistemi: android 5.1
 • 3D: Hardward 3D pershpejtues grafik
Mbyll

Android TV Box TX3 Mini – 2GB 16GB Bli Online

4,490 L

Multifunksional

Specifikime teknike

Sistemi Operativ: Android7.1 with Alice UX
CPU: S905W up to 2.0 GHz, Quad core ARM Cortex-A53
GPU: Mali-450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS)
RAM: 2GB/2GB DDR3
ROM: 16GB eMMC
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
SPDIF: Coaxial (optical)

Mbyll

Android TV Box TX9 4GB 16GB Smart TV

6,900 L

Android TV Box Super Cilesor

E testuar

Cilesi maksimale

Memoria:

4GB RAM 32GB ROM

I qendrueshem

I shpejte

Dizanj terheqes

Femijet tuaj mund te shohin cfaro deshirojne ne ekranin e madh te TV tuaj

Mbyll

Android Tv Box X96 Mini 1GB 8GB – Smart TV

3,900 L

TV Box i gjenerates se re

1 GB RAM

8GB ROM

Cdo gje qe ju keni ne telefon, mund ta shihni qarte, paster si kristali edhe ne TV

Mbyll

H96 Mini Android HD TV Box – Smart TV Bli Online

4,490 L

Karakteristikat kryesore

 • Sistem Android 7.1 per perpunimin e shpejte dhe te qendrueshem te te dhenave
 • Teknologji HDR10 për imazhin 4K UHD
 • Nderfaqja HDMI dhe AV per t’u lidhur me ekran te ndryshem
 • F 2.4GHz / 5GHz WiFi dhe Bluetooth 4.0 V per qasje te shpejte ne rrjet dhe kontroll te lehte
 • Telekomanda mundesohet nga dy bateri AAA
 • RAM: 2G
 • ROM: 16G
 • Versioni Bluetooth: 4.0 V
 • Versioni HDMI: 2.0
 • Sistemi Bit: 64 Bit
 • Formati Audio : AAC,FLAC,MP3,OGG,WMA
 • Format  Video: AVI,DAT,H.264,H.265,ISO,MKV,MOV,MPEG,MPEG-4,VP9 Profile-2,WMV
 • Formati i Fotove: BMP,GIF, JPEG, JPG, PNG, TIFF
Mbyll

H96 PRO Plus Android TV Box – Shitje Online

6,490 L
 • Shihni filma, foto, video dhe gjithcka tjeter keni ne telefonin tuaj ne ekranin e televizorit – HDTV
 • Rezolucioni 4K do te zevendesoje 1080p si sinjal me rezolucion me te larte te disponueshem per filmat dhe stacionet televizive online
 • Mund te shijoni lojera dhe cdo gje qe ju deshironi me nje super memorie 3 GB RAM DDR3 dhe 32GB Flash ROM
 • Shpejtesi maksimale te ores deri ne 1.5GHz
 • IEEE 802.11ac ne kete Pro Tv Box eshte nje nga standartet e rrjetit me vale. Giga Bit LAN siguron nje norme te dhenadh prej 1 miliarde bitesh per sekonde
 • Kthejeni shtepine tuaj ne nje kinema reale

Tv Box Tx9 4 GB 32 GB – Android 8.1 Smart TV Bli Online

6,900 L 5,490 L
Specifikat
Modeli: Tx9
Procesori:  Quad-Core
RAM: 4GB DDR3
ROM: 32GB
Sistemi Operativ: Android 8.1
HDMi/AV
Suporton aplikacionet: Netflix, Youtube, Facebook